Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Aralık 2018)

CANIMIZ TAKİPÇİLERİMİZ, KİTAP KOALA AİLEMİZ MUTLU, HUZURLU, SEVGİ DOLU SENELER!

Kitap Koala ilk yılını geride bıraktı. Şimdi geriye bakınca 1 yıl hem çok kısa, hem de çok uzun geliyor. O kadar keyifli çalıştık, o kadar çok güzel insan tanıdık ki zaman hemen geçiverdi.  Sizlerin eşlik ettiği güzel yolculuğumuza hayvan ambulansı hayaliyle başladık. Sitemizi kurduk, Ocak 2018’de ilk müşterilerimize gönderim yaptık. Gün geldi taleplere yetişemedik, gün geldi siparişleri nasıl arttırabiliriz, nasıl daha çok hayvansevere ve okura ulaşabiliriz diye beyin fırtınaları yaptık. Kitap Koala, kalabalık ailemizin minik çocuğuydu ve bütün ekip özenle her adıma emek verdik. Sistemimizi geliştirdik, taleplerinizi dinleyip dersler çıkardık, sizlerle ilerledik. Daha yolun çok başında olduğumuz halde her adımda sizi yanımızda hissetmek adımlarımıza güven kattı. Gün geldi sendeledik, hemen kolumuza girdiniz ve hiç pes etmedik. Kar etmeyi beklemeden hayvan tedavilerine başladık, yüzlerce hayvan dostumuza ulaştık.

Bugün Koalamız 1 yaşındayken, bitmeyen bir enerji, artan hayallerimiz ve heyecanla planladığımız projelerimizle, var gücümüzle devam ediyoruz. Aralık ayını yeni kararlar ve gelişimlerle geride bıraktık. Bunlardan ilki okullarla iletişime geçmemiz ve öğrencilerle buluşmaya başlamamızdı. Gelen davetlerle Açı Okulları ve Işık Okulları ile buluştuk.  Şirketler ve vakıflar ile çalışmaya devam ettik. EnerjiSA’nın siparişi ile harika bir kütüphane listesini temin ediyoruz, birkaç gün içinde göndermiş olacağız. Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı ile yine bir kütüphane projesi için birlikte çalıştık ve teslimatı gerçekleştirdik. Yıldırım Holding ile olan uzun soluklu kütüphane projemiz ise ilk gönderimimizin ardından gelen taleple devam etmekte. Ve her günümüzün en önemli işi bireysel müşterilerimiz, müştericimlerimiz bu ayı da sizlerle dirsek temasında, siparişlerinizi yetiştirerek, konuşarak, problemler çözerek geçirdik. Bol bol hediye gönderdiniz, ajandalar aldınız, yeni yıl hayalleri ve hedeflerine dair kitaplar okudunuz. Size eski yılınızı kapatırken eşlik etmek çok keyifliydi.  Varoluş amacımız olan hayvan dostlarımızın tedavilerine ve çok sevdiğimiz projemiz Askıda Kitap gönderimlerine devam ettik, toplam 21 okula kitap ulaştırdık.

Başka bir gelişme ise basın bültenleri ile daha görünür olma kararımızdı. Blog projemizin yanında, Koala gündemine dair basın bültenleri yayınlayarak sizlerle daha sık buluşacağız. Artık dergi ve gazetelerde karşınıza çıkarsak şaşırmayın. Koala daktilonun da başına geçiyor.

Yeni yıldan dileğimiz, harika ekibimizle ve sizlerle artarak, ihtiyacı olan hayvan dostlarımıza ulaşarak, çalışarak, çok çalışarak, çoğalarak, büyüyerek, severek, sevinerek, sevinçten ağlayarak, sarılarak, severek severek severek ilerlemek. Sizsiz olmaz.

Bu arada tüm yılın cirolarını aylık bazda merak edenler varsa aşağıdaki grafiği kullanabilirler. Grafikteki yükselişi görebilirsiniz. Bu gelecek adına bize çok şey vadediyoruz. Aynı yükselişi 2019’da da yakalarsak yakında çok daha fazla tedaviye cevap verebileceğiz demektir.

Biz desteğinizle hayallerimize çok yakınız sizin yeni yıl dileğiniz ne?

Bir Cevap Yazın

Next Post

Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Ocak 2019)

Sal Nis 7 , 2020
Ocak da şıp diye bitti, zaman su gibi ve biz birinci yılımızı geride bıraktık. Bir Start Up olarak iyi gidiyoruz.  Bu ay da sizlere harika haberlerimiz var. Önce rutinle başlayalım;  üye sayımızdaki artış, günlük operasyonlarımız, siparişlerimiz yolundaydı. Müşteri memnuniyeti, operasyonel ve sistemsel gelişmelerle birkaç adım daha ilerledik diyebiliriz. İlk harika […]