Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Mayıs 2019)

Mayıs ayını geride bıraktık, yaza tatil ile başlıyoruz. Kitap Koala ailesi olarak, sevdiklerinizle sımsıkı sarılacağınız bir tatil dileriz. Bu ay da ilerlemek için çok çalıştık. Siparişlerinizi hazırladık. Hayvan dostlarımızın tedavilerini finanse ettik. Kitap ihtiyacı olan devlet okullarına kitap göndermeye devam ettik.

Ve sıkı durun! Şahane bir projeye başladık. ASKIDA MAMA! Hayvan dostlarımızın minik karınları gülsün, yemek yiyebilsinler diye, Kitap Koala Askıda Mama seferberliğini başlattık! Sepetinize Askıda Mama ekleyerek destek olabilirsiniz. Aldığınız Askıda Mama bakiyeleri ile barınaklara ve besleme noktalarına mama desteğinde bulunacak, ilerleyen dönemde de gönüllülerle yani sizlerle birlikte besleme etkinlikleri düzenleyeceğiz. Ayrıca evdeki ve sokaktaki dostlarınız için de mama satışına başlamaya karar verdik. Şuan hem kalite, hem de operasyonda en iyi koşulları sağlayacak bir mama firması arayışındayız. Eğer bu firmalara ait bağlantılarınız varsa bize info@kitapkoala.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İkinci haberimiz yayın evlerinden. İnternette kitap satışında tutunmak ve büyümek zor iş, ne kadar indirimli satarsak, ne kadar hızlı olursak, müşterilerimizi ne kadar iyi bakarsak o kadar varız. Artık var olmak ve büyümek için rekabet etmemiz gereken evreye ulaştık. Bu nedenle yayın evleri ile olan temaslarımıza yoğunlaşıyoruz. Bu ay Destek Yayınları ve Can Yayınları ile iki harika toplantı gerçekleştirdik.  Destek Yayınları ile anlaşma sağladık ve operasyona başladık. Artık Destek Yayınları’na ait eserleri Kitap Koala’da çok daha avantajlı fiyatlar ile bulabilirsiniz. Can Yayınları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yayıncılık sektöründe değişim ve gelişimin öncülerinden olan Can Yayınları’nın da hayvan dostlarımız ve müştericimlerimiz için en güzel koşulları sağlayacağından eminiz. Siz de destek olursanız umuyoruz Can Yayınları bize çok yakında diğer kitapçılara verdiği fiyatlardan kitap verebilir. Çünkü hepimizin bildiği gibi, “CANSIZ OLMAZ.” Hem biz Canlıların peşindeyiz değil mi?

Bir kurumsal haberimiz daha var. Hatırlarsanız Burgan Bank ile Burgan Bank müşterilerine sunmak istedikleri fırsatlar için bir toplantı yapmıştık. Toplantının akabinde kurumsal iş birliğimize başladık ve sözleşmemizi imzaladık.

Yaz döneminin de yaklaşması ile Kitap Koala’da stajyerlerimiz ile çalışmaya karar verdik. Mamara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden iki tatlı stajyerimiz bizimle çalıştı. Tuğçe Ezgin Ve Mert Can Özkan’a emekleri için çok teşekkür ederiz. Sizler de Kitap Koala’da staj yapmak isterseniz bize info@kitapkoala.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu ay KPMG ekibi, Özlem Yılmaz ve Esra Yanık Bayrak bizi gönüllü destekleri ile yalnız bırakmadılar. Onlarla gelişime dair beyin fırtınaları yaptık, siparişlerinizi paketledik, operasyonumuzda destek aldık. Desteklerini hep hissettiğimiz gönüllülerimize sizlerin huzurunda da çok teşekkür ediyor, sımsıkı sarılıyoruz.

Gelecek ay görüşmek üzere! Koala Anne’nin size birkaç notu var, durduramadık. J Yola karayolu ile çıkacak olanlar trafikte aman dikkat edin, şehirde kalanlar şehrinizin tadını çıkarın, sahildekiler güneş kremlerinizi sürmeyi ihmal etmeyin olur mu? Sizi seviyoruz.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Kitapkoala.com'da Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Haziran 2019)

Sal Nis 7 , 2020