Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Nisan 2019)

Duymayan Kalmayana Dek; Kitap Koala’yı Anlatmaya Hazır Mısınız?

Hikâyemizi ve yaptıklarımız dinleyen birçok insandan şu tepkiyi alıyoruz. “Biz sizi nasıl daha önce duymadık!” Yine size yani bizi anlatmanıza ihtiyacımız var. Tüm Türkiye’nin Kitap Koala’dan haberinin olmasına ihtiyacımız var. Bizi ne kadar çok kişiye ulaştırırsanız o kadar çok cana yardım edebiliriz. Bizi ne kadar anlatırsanız o kadar güçlü durabiliriz. O zaman yeni Koala seferberliğimiz başlıyor. Duymayan kalmayana dek!

Çağrımızın ardından, hazırsanız bu ayki haberlerimize başlayalım!

Sıra dışı bir Nisan’ı geride bıraktık. Öyle ki kar bile gördük, ne giyeceğimiz bilemeyip her şeyi üst üste giydik. Ve tabii ki hayvan dostlarımız, siparişleriniz ve etkinliklerle dolu bir ay geçirdik.

İlk haber teknolojiden. Bildiğiniz gibi verimizi güncel tutmakta sıkıntı yaşıyorduk, yani sitede tükenen ürünler fazlaca veri kirliliği oluşturuyordu. Nisan itibari ile bu konuda çalışmaya başladık. Çözüm ortaklarımızdan Mentis Bilişim, Mayıs sonunda verimizi en etkin hale getireceklerinin taahhüdünü verdi.  Bu gelişme sitedeki kullanım konforunuzu da arttıracak. Size en güncel şekilde ulaşabilmek için heyecanla bekliyoruz.

Siparişlerinizin 4 gün olan gecikme sınırını 2 iş gününe çektik. Artık iki iş günü içinde kargoya veremediğimiz her bir sipariş için size hem mail yoluyla ulaşıyor, hem de temindeki problemi çözmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hız iş akışımızdaki en öncelikli konular. Aksi takdirde hayvan dostlarımız için var olamayacağımızın bilincindeyiz.

Videolara ağırlık veriyoruz. Size görsel olarak da ulaşmak için çalışmalarımıza hız verdik. Ekibimizden Neslihan, dünya tatlısı bir video çekti, devamı için de planlarımız sürüyor. Takipte kalmanızı çok isteriz.

Nisan’da bize baharı yaşatan iki harika etkinliğe katıldık.

İlki İTEF 2019 – İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali idi. Kalem Ajans’ın Yapı Kredi Bomontiada ev sahipliğinde gerçekleştirdiği etkinlikte, 18-19-20-21 Nisan günlerinde yer aldık ve standımızda sizlerle bir araya geldik. Bu fark yaratan etkinlik için başta Nermin Mollaoğlu olmak üzere tüm Kalem Ajans ekibine ve Yapı Kredi Bomontiada ailesine çok teşekkür ederiz. Standımıza gelip bize destek olan tanıdık isimler de vardı.  Sevinç Erbulak, Tuna Kiremitçi ve Defne Suman’a yürekten destekleri için koala sarılmamızı gönderiyoruz. İyi ki varlar!

İkinci etkinliğimiz ise yine bir ödül töreniydi. Kitap Koala Yıldız Teknik Üniversitesi Umut Ödülleri 2019’da, ödül kazananlar arasındaydı. Yıldız Teknik Üniversitesi Hayvan Hakları Kulubünün ışıl ışıl üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada gözlemlediğimiz, içimizi ısıtan bir hareketi sizlerle paylaşmak isteriz. Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin, Hayvan Hakları Kulübü liderliğinde kampüsteki bütün hayvan dostlarımıza mama, sağlık ve barınma desteği verdiğini biliyor muydunuz? Bize sadece ödülleri ile değil, yaptıklarıyla da umut verdiler.

Eski ayı uğurladık. O zaman biz iş başına, kurtarabileceğimiz tüm hayvan dostlarımız için DUYMAYAN KALMAYANA DEK!

Bir Cevap Yazın

Next Post

Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Mayıs 2019)

Sal Nis 7 , 2020
Mayıs ayını geride bıraktık, yaza tatil ile başlıyoruz. Kitap Koala ailesi olarak, sevdiklerinizle sımsıkı sarılacağınız bir tatil dileriz. Bu ay da ilerlemek için çok çalıştık. Siparişlerinizi hazırladık. Hayvan dostlarımızın tedavilerini finanse ettik. Kitap ihtiyacı olan devlet okullarına kitap göndermeye devam ettik. Ve sıkı durun! Şahane bir projeye başladık. ASKIDA MAMA! […]