Tekerleğin İcadından Sonraki En İyi Fikir!

Size süper fikrimizi açıklıyoruz. Biliyorsunuz kitapkoala.com tüm elde ettiği gelirlerle sokak hayvanlarını tedavi etmeye çalışıyor. Bu ülkenin de en büyük iki problemi; 1) Canlılara yeterince şefkat göstermemek 2) Okumamak.

Bu problemi tamamen ve tek seferde çözüyoruz.

Şimdi…

Eğer 200 kişiden fazla insanın olduğu bir şirkette çalışıyorsanız, şirketiniz her bir çalışanına kitap okuması için 100 TL’lik kitapkoala.com Hediye Çeki verse ve insanlar bu çekle kitap alsalar biz de hayvan tedavi operasyonlarımızdan birine şirketinizin adını versek hangi sonuçlar oluşur!

1. Şirketinizin çalışanlarına ne kadar cömert davrandığını herkes duyar.
2. Şirketinizin çevresine ne kadar duyarlı olduğunu herkes duyar.
3. Siz ve çalışma arkadaşlarınız şirketinizden kitap hediyesi almış olursunuz.
4. Daha fazla sayıda hayvan tedavi edilmiş olur.
5. Şirketinizdeki çalışan bağlılığı artar ve şirketin de bir kalbi olduğunu gösterme şansınız olur.

Hadi bu kadar iyi şeye sebep olabilecek başka bir fikir söyleyin
biz de onu takip edelim. Bu arada bunu yapan şirkete bir de ekstra % 5 indirim vereceğimizi söylemiş miydik? Hem de yıl boyunca hediye çeki alışverişleri dışındaki harcamalara bile…

Yukarıdakileri yapmaya gücünüz olmayabilir ya da çabalamak istemeyebilirsiniz ama isterseniz bu bilgiyi çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Ne olursa olsun dünyanın daha iyi bir yer olacağını biliyoruz. Hadi siz de bizimle gelsenize…

kitapkoala.com

Bir Cevap Yazın

Next Post

Sonunda Kitabım Yayınlandı!

Sal Nis 7 , 2020
Ülkemizde çok önemli bir sorun var. Gelişmiş ülkelerin bir kısmında “ilk Defa Kitap Yazanların” okunma oranları toplam okunma oranlarının yarısına yaklaşırken bizde ilk yazarları ne raflarda bulmak mümkün ne de okumak. Dönüp dolaşıp “Çok Satan 10 Tane Yazarın” kitaplarını alıyor ve bu kitapları okuyoruz. Çünkü bu kitaplar her kitapçıda baş köşede duruyorlar. Elbette bu yazarların […]