Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Temmuz 2018)

Bu Ay Neler Oldu? – Kitap Koala Seyir Defteri (Temmuz 2018)

1659
2
PAYLAŞ

Hepinize harika bir yaz ayından merhaba,

Umuyoruz hepiniz keyifli bir tatile çıktınız ve hiç dönmediniz. Çalışmayı sevenleriniz ise bol bol çalıştılar ve çalıştıkça eğleniyorlar. Özetle hayatınız neredeyse harika geçiyor. Neden böyle bir giriş yaptığımızı soracak olursanız, bizimki çok keyifli bir ay olduğu için her şeyi bu perspektiften görüyoruz. Bu arada yeni tasarladığımız Plajda da Kitap Koala defterlerimizi beğendiniz mi?

Harika bir ayı geride bıraktık, sipariş sayılarımız günde ortalama 80 civarını buldu. Bir ayda neredeyse 10.000’e yakın kitap sattık. Artık kendini döndürebilecek ve kaynak yaratmaya başlayan bir sisteme sahibiz. Temmuz ayı, sektör genelinde kitap satışlarının en düşük olduğu ay olmasına rağmen biz kendi rekorlarımızı kırıyoruz. Yani yine kalıplara sığmadık. Üstelik bunun yanında birçok hayvana da ulaşabildik. Temsili olarak aşağıya, tümörü nedeniyle, 38 gün kemoterapide tuttuğumuz ve sonunda taburcu edilen Koca Oğlan’ın resmini paylaşıyoruz.

Kocaoğlan gibi bir birçok canla beraber biz de size minnettarız. İyi ki okuyorsunuz, iyi ki bizimlesiniz. İnsan okusun insanlık yaşasın!

https://www.instagram.com/kitapkoala/

https://www.facebook.com/kitapkoala/

ve https://twitter.com/kitapkoala

linklerindeki hesaplarımızdan tedavi edilen hayvanları takip edebilirsiniz.

Bu arada tamamlanması gereken birçok yazılım geliştirme önerisini alıyoruz, hepsi haklı istekler ve bizim de üzüldüğümüz konular ama elimize geçen gelirler tam belli bir rakama ulaşıyor yeni bir can tedavi için önümüze düşüyor ve yazılım geliştirme için gereken tutarı tedaviye aktarıyoruz. O yüzden sistemi mükemmelleştirmek için biraz daha bekleyeceğiz. Bizi çok sevenler kusurumuza bakmasınlar. Şimdilik kaynakları yazılımdan çok tedaviye harcayacağız. Umarız hala bizimle olmaya devam edersiniz. Bilin ki canla başla çalışıyoruz, bilin ki o siparişleri size çabucak ulaştırmayı en çok biz istiyoruz. Biliniz ve inanmaya devam ediniz.

Aşağıda büyümeyi de görebileceğiniz bir grafik paylaşıyoruz. Büyüme hızımız böyle giderse yakında kocaman büyüyüp, birçok cana derman olabileceğiz

Son olarak yakın dönemde bir bağımsız denetim firması ile anlaşmak istiyoruz. Şöyle 4 Büyüklerden biri gelse ve bizi sosyal sorumluluk adına gelirlerimizi, harcamalarımızı denetlese ve biz de onlara teşekkür etsek harika olurdu. Sizce PWC, Deloitte, KPMG ya da E&Y gibi şirketler bu denetimleri ücretsiz yapmayı kabul ederler miydi? Bizce onlar da bu iyi niyet hareketine katılmayı isteyeceklerdir. Belki yakında ederler, kim bilir? Böylece de bize güven de daha fazla olmaya başlar. Oralardan tanıdığınız güzel yürekli yöneticiler varsa, bir merhabamızı iletmenizi çok isteriz.

Her ay yeni umutlarla devam ediyoruz, her ay ilerliyoruz ve bu büyüme bize cesaret veriyor. Artık emeklerken destek aldığımız bebek ayaklarımız yere sağlam basıyor, yürümeye hatta koşmaya başlayacağız, yakındır. Bu kadar verimli bir ay geçirmişken bir teşekkür etmemek olur mu, olmaz.

İlk ve en büyük teşekkürümüz size, bizden vazgeçmediniz. Ancak isim isim gururla iletmek istediğimiz koca yürekli bir ekibimiz de var, özveriyle çalıştılar, yorulduklarında bile yılmadılar. Serkan ve Selinay ücretli çalışanlarımız iyi ki varlar, onlara bir alkış. En kocaman alkışı alan, karşılıksız bir sevgiyle bize sarılan gönüllü ekibimize, süper kahramanlarımıza teşekkürlerimizi aşağıda sıralıyoruz. Kitaplarımızı tek tek bulan ve siparişlerinizi hazırlayan, tatile gidince dağıldığımız Şirin Aydıner’e, ofisimizin enerji içeceği her daim yanımızda ve yardımımızda olan Eda Yorulmaz’a, bizi kuruluştan beri hiç yalnız bırakmayan kahraman kadın, supergirl Meltem Hilal Akgün’e, acil durum butonumuz genel müdürümüz Ayça Kabaş’a, ofis annemiz paketlerimizin kralicesi İlknur Kazan’a, desteklerini esirgemeyen Tansel Mumcu, Buket Konur, Hale Özdemir, Sibel Kaya, Sibel Deniz’e, hayvan tedavilerini koordine eden Neslihan Çolak’a, Sık sık dışarıdan gönüllü gelen Banu Onur Evren ve Eda Özbay Arslan’a, Patiral Grubu’na ve assoslistler en son gelir, bu kadar güzel, gülerek ve yürekten çalışmamızı sağlayan patronumuza teşekkürü borç biliriz. (Ben Selinay 🙂 Teşekkür kısmını ben ekledim, patron kendi kendine teşekkür etmeyecek kadar alçakgönüllü) Hepinizin sayesinde müthiş bir şekilde büyüyeceğiz.

Hepinize harika bir ağustos ayı diliyoruz.

Kitap almasanız bile linki tıklayıp sitemizi ziyaret etmeden ayrılmayın olur mu? Size Can Yayınlarından sürpriz bir kitap seçtik. Link mi? İşte tam burada…

Önceki Seyir Defterleri

Bu Ay Neler Oldu Seyir Defteri 7 (Ağustos 2018)

Bu Ay Neler Oldu Seyir Defteri 6 (Temmuz 2018)

Bu Ay Neler Oldu? Seyir Defteri 5 (Haziran2018)

Bu Ay Neler Oldu? Seyir Defteri 4 (Mayıs 2018)

Bu Ay Neler Oldu? Seyir Defteri 3 (Nisan 2018)

Bu Ay Neler Oldu? Seyir Defteri 2 (Mart 2018)

Bu Ay Neler Oldu? Seyif Defteri 1 (Şubat 2018)