İyiliğin Suyunu Çıkarmayı Severiz!

İyiliğin Suyunu Çıkarmayı Severiz!

465
PAYLAŞ

Merhaba, hepinizin yeni yılını kutlarız.

Yeni yılın en çok çocukları sevindirdiğine inanıyoruz. Hepimiz çocukken hediye aldığımızda o günün, “dünyanın en güzel günü” olduğunu düşünürdük.

Eğer çevrenizde bir çocuğu sevindirmek istiyorsanız (özellikle sokakta ve hatta tanımadığınız) size ücretsiz bir çocuk kitabı hediye ediyoruz.

Ancak kargo maliyetini hayvanlarımızın tedavi fonlarından karşılamayacağımız için sadece sipariş verenlerin paketlerine ekleyeceğiz.

Eğer siz de bizim gönderdiğimiz çocuk kitaplarını bir çocuğu sevindirmek için hediye etmek isterseniz siparişinizde not bölümüne “Hediye Çocuk Kitabı İstiyorum” yazmanız yeterlidir. Hadi tüm çocuklara muhteşem yeni bir yıl başlatalım.

Bu etkinlik 31 Aralık 2018’e kadar devam edecektir. Bu arada 3-7 yaş grubu için olan kitaplarımızı gerçekte yazarları finanse ediyor. Yani biz de yazarlardan çocuklara aktarımı gerçekleştiriyoruz.

Çocuklar gülerse hepimiz gülmez miyiz? Sizce sokakta bir çocuk sizden hediye aldığında sevincini görmek size neler hissettirecek. Kaç gün o gülüşü hatırlayacaksınız.

Dedik ya, iyiliğin de suyunu çıkartmayı severiz. Hadi paylaşın hem hediye etmek isteyen yazarlar görsün hem de çocuklara hediye vermek isteyenler görsün.

Hadi hemen sitemizi ziyaret edin: kitapkoala.com