VETERİNER HEKİMLERE AÇIK ÇAĞRI

VETERİNER HEKİMLERE AÇIK ÇAĞRI

Kitap Koala, tüm karı ile sokak hayvanları için sağlık desteği vermeyi hedefleyen bir e-ticaret şirketidir.

519
PAYLAŞ

Kitap Koala, tüm karı ile sokak hayvanları için sağlık desteği vermeyi hedefleyen bir e-ticaret şirketidir. Bir ticari organizasyonun fayda amaçlı kurulup, sürdürülebileceğine inandık ve gayet iyi gidiyoruz. Daha geniş çaplı çalışabilmek, ülke genelinde daha çok hayvan dostumuza ulaşabilmek için bu çağrıda bulunuyoruz. Türkiye genelinde bizimle işbirliği içinde çalışacak, kliniğini Kitap Koala adıyla getirilen sokak hayvanlarına açacak veteriner hekimler arıyoruz. Tüm masraflar bizim tarafımızdan, hayvan klinikten çıkmadan önce karşılanacaktır.
İşbirliğimizin sizden beklediğimiz tarafı ise fiyatlar hususunda,
*Veteriner Hekimler Odası tarafından bildirilen yıllık fiyat listesinin yarısını baz alacak bir tarifede çalışmayı teklif ediyoruz.
* Tedavi masraflarını karşılamak için, sokaktaki dostumuz size getirildiğinde bizim bilgimiz olduğunu teyit etmeniz yeterli. Sizi gereksiz kâğıt ve bürokrasi işi ile uğraştırmadan en hızlı şekilde ilerlemek istiyoruz.
Bugüne dek kıymetli tecrübeniz ile kim bilir kaç cana şifa verdiniz. Gelin bu harekette işbirliği içinde yürüyelim. Tüm iletişim kanallarımızda ülke genelindeki destekçi veterinerlerimizi gururla bildireceğiz, böylece hayvan severler kendi hayvan dostlarını size getirmeyi tercih edeceklerdir.
Hepimizin yararına olacak bu şahane teklif için geri dönüşlerinizi heyecanla bekliyoruz. Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Haydi, hemen başlayalım.
İNSAN OKUSUN, İNSANLIK YAŞASIN.

Formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.